EPSON Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
kriss
link | zgłoś
2016-10-10
*.73.212.*
Kupilam drukarke Epsona XP-610 w Media Markt. Koszmar. Nikomu nie polecam. Kazda aktualizacja Windowsa powoduje konicznosc wizyty informatyka majacego dostosowac drukarke do nowej aktualizacji. Poza tym (o czym mnie ne poinformowano przy zakupie) ta drukarka nie pracuje z innymi tuszami, niz firmowy [rozwiń/zwiń]
zadna, ktorej nie posiadalaby inna drukarka
zawieszanie sie przy aktualizacji windowsa, przymus korzystania tylko z tuszu firmowego, arogancki serwisPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt