energia dla firm Opinie




2.6 - poziom obsługi



2.6 - jakość usług / cena



2.6 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
Jolaos
link | zgłoś
2015-08-31
*.231.18.*
Energia dla firm sprawiła, że moje rachunki są znacznie niższe. Myślałem, że będę płacił kokosy do końca życia, a tu taka niespodzianka. Nie ma to jak dobry dostawca energii.
polecam taką zmianę każdemy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marian Kucharski
link | zgłoś
2015-06-21
*.7.175.*
W wyniku błędu (banku lub mojego) zapłaciłem za energię elektryczną znacznie większą kwotę aniżeli wynosiło moje zobowiązanie. Po odkryciu tej pomyłki zatelefonowałem do firmy „Energia dla firm” prosząc o zwrot omyłkowo nadpłaconej kwoty (ponad siedem tysięcy złotych !). Mimo dwóch wysłanych pism [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



niezadowolony
link | zgłoś
2015-05-27
*.109.160.*
Firma nastawiona na łapanie klienta,która nie interesuje się raz pozyskanym klientem,jak podpiszesz umowę to umarł w butach .Żadne aneksy nie przejdą ,chociaż przedstawiciel naopowiada Ci głupot.NIE POLECAM !!!!!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Messi
link | zgłoś
2015-05-10
*.145.221.*
Dobra firma, pozwala rzeczywiscie obnizyc raxhunki. Nie ma problemow z dostawami, polecam
uczciwa i solidna firma
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2014-11-27
*.8.4.*
brak dbałości o klienta. Brak koperacji. Posługiwanie się wyłącznie trickami prawnymi.
brak
oszuści, naciągacze.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt