Eevi.pl - Polski producent ubranek dla dzieci Opinie




4.6 - poziom obsługi



4.6 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 10
Magda
link | zgłoś
2020-09-08
*.25.242.*
Przez ostatnie 2 lata wielokrotnie kupowałam tam ubranka dla Małego i zawsze byłam bardzo zadowolona - ładne wzory, solidne wykonanie i brak problemów z zamówieniami. Polecam zwłaszcza spodenki i piżamki, są świetne uszyte.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Roksi
link | zgłoś
2020-05-24
*.112.220.*
Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu ubranek dziecięcych w tym sklepie.
jakość
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Niezadowolona klienkta
link | zgłoś
2020-04-24
*.11.232.*
Firma to jedno wielkie oszustwo, nie wysyłają ubranek, a jak wyślą to jakość jest tragiczna, po pierwszym praniu wyglądają już jak szmaty
Stanowczo brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agata
link | zgłoś
2019-09-20
*.1.43.*
Fajna kolorystyka ubranek, które są porządnie uszyte, a ich materiał jest dobrej jakości.
przystępna cena
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dagmara
link | zgłoś
2019-09-20
*.1.43.*
Dobra jakość ubranek dziecięcych, szybka wysyłka, miła obsługa.
dobra jakość
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Domi
link | zgłoś
2019-08-29
*.40.206.*
Ostatnio kupiłam sukieneczkę dla mojej chrześniaczki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Świetny kolor, dobra jakość materiału.
dobra jakość
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



natalia
link | zgłoś
2019-08-17
*.103.78.*
Polecam ubranka Eevi wysoka jakość, nie mechacą się po praniu. Błyskawiczna i bezproblemowa wysyłka.
szybka wysyłka, wysoka jakość 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna
link | zgłoś
2019-07-30
*.173.169.*
Fajne ubranka dla niemowląt. Wysoka jakość. Jestem bardzo zadowolona z wyprawki dla synka. Body, kaftanik, koszulki i śpiochy są delikatne, miłe w dotyku. Przesyłka doszła szybko, dobry kontakt z kurierem.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata
link | zgłoś
2019-07-10
*.173.184.*
Ubrania bardzo dobrej jakości. Zakupione pajacyki rzeczywiście są miłe w dotyku. Ubranka bardzo ładnie wykończone, bez wolnych nitek. Są łatwe w zakładaniu. Polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Nawiasa
link | zgłoś
2019-06-26
*.215.241.*
Polecam! Super wykonanie, a ubranka prezentują się cudnie. Szybka dostawa, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że produkt nie dotrze na czas.
wykonanie, wzory, materiał, jakość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt