ECO SA Opole Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Michał_
link | zgłoś
2016-05-29
*.79.68.*
Eco Opole jest czyrakiem i pasożytem żerującym na mieszkańcach Opola. Od dawna już elektrownia produkuje i wypuszcza do atmosfery dużo więcej ciepła niżeli kiedykolwiek jest w stanie wyprodukować pasożytnicze eco. Gminy wokół elektrowni mają ciepło do domów praktycznie za darmo, tak samo mieliby by [rozwiń/zwiń]
Brak
Koszmarnie drogo, koszmarnie brudno, koszmarnie niepotrzebne przedsiębiorstwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt