e-mortimer Opinie




1.5 - poziom obsługi



1.4 - jakość usług / cena



1.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 11
Joanna Z
link | zgłoś
2022-10-14
*.122.20.*
Oszustwo! Zamówiłam towar opłacony przelewem z góry i brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Po komentarzach widzę, że nie pierwszy raz wyłudzają pieniądze.
Złożyłam wniosek w banku o zwrot przelewu i składam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Nie można tego tak zostawić.

wyłudzanie pieniędzyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Witold
link | zgłoś
2022-08-23
*.173.128.*
Zamówiłem strug elektryczny ani struga ani pieniędzy nie chcą oddać trzeba sprawę poruszyć i w końcu żeby ta strona była zdjęta z internetu A oszustów pociągnąć do odpowiedzialności


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krzysztof
link | zgłoś
2022-03-04
*.133.238.*
Próbowałem się z nimi skontaktować telefonicznie - skrzynka pocztowa zapełniona - nikt nie odbiera.
Napisałem zapytanie o termin dostawy, bo nie było ze strony kontakt - zero reakcji

jeżeli nie działają to po co ta stronaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2021-12-16
*.223.250.*
Sklep którego nie ma oferuje towary których od dawna nie ma w sprzedaży zero kontaktu w przypadku przelewu pieniędzy małe szanse na ich odzyskanie.Nie polecam omijać z daleka!!!
Żadne
Cały wachlarzPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2021-02-17
*.173.9.*
Wiwsław Biegun
Company number 11187653
Registered office address
20-22 Wenlock Road, London, England, N1 7GU
Numer NIP
6760018500
Numer REGON
072853703
Firma przedsiębiorcy
Wiesław Biegun Promotions
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Zawieszony


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łukasz
link | zgłoś
2020-05-12
*.47.40.*
Potwierdzam,odradzam zakupy w tej firmie,po kilkukrotnym kontakcie ze sprzedającym i zapewnieniach że zakupiony przedmiot dotrze do mnie ponieważ posiadają na magazynie, po trzech tygodniach usłyszałem :''przykro mi ale w zakupionej przez pana cenie nie ma już towaru został wysłany jak nie do pana t [rozwiń/zwiń]
Odbierają telefon podany na stronie
Wszystko pozostałePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anonimowy
link | zgłoś
2016-05-24
*.0.8.*
Oszuści i naciagacze. Chamstwo to mało powiedziane. Chyba ktoś powinien sie zainteresowac tą "pseudofiremka"
Nie znaleziono
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Niezadowolony
link | zgłoś
2016-05-24
*.205.215.*
Proszę trzymać się od tego sklepu z daleka. Szkoda pieniędzy i nerwów.
brak
mnóstwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra
link | zgłoś
2016-05-05
*.205.215.*
Nie polecam. Zamówiłam piłę z kompletem olejów, przyszedł inny model, bez prowadnicy, o olejach nie mówiąc. Karton sklejony szarą taśmą z 2 zagiętych byle jak arkuszy tektury. Osoba odpowiedzialna za reklamację - poniżej krytyki. Chamstwo na najwyższym poziomie. Nigdy więcej żadnych zakupów w tym "s [rozwiń/zwiń]
brak
niewłaściwy towar, niekompletny, źle zabezpieczona paczka, chamstwo ludzi tam pracującychPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Głupi i głupszy
link | zgłoś
2014-09-02
*.42.213.*
Nie zgadzam się, według mnie sklep jest ok. Wprawdzie kupiłem u nich tylko 2 sztuki gazu łzawiązego, ale transakcja przebiegła pomyślnie. pod dokonaniu wpłaty otrzymałem potwierdzenie zakupu, a sam gaz dotarł do mnie już na drugi dzień.Nie mam zastrzeżeń, nic tylko kupować;)
wszystko ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kostekpl1
link | zgłoś
2014-09-01
*.227.105.*
bardzo chamski właściciel. wysłał nie to co zamówiłem po odesłanieu nie oddał pieniędzy oznajmił że ma gdzieś swioch klientów . UWAGA nie kupować w tym sklepie. kupuję bardzo dużo w sieci i z takim brakiem kultury i "buractwem" sprzedawcy jeszcze się nie spotkałem


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt