DrukarniaOnline Opinie




3.4 - poziom obsługi



4.6 - jakość usług / cena



3.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
mik
link | zgłoś
2017-08-04
*.190.234.*
Wszystkie zamówienia realizowano z należytą starannością aż raz trafiła się partia niezgodna z zamówieniem. 3 tygodnie walki, spychologii, niedotrzymanych obietnic tylko po to żeby na końcu zobaczyć figę z makiem. Kontakt jest ok dopóki wszystko jest ok - gdy firmie zdarzy się wpadka to klient stoi [rozwiń/zwiń]

zmienianie zamówień bez zgody klienta, 3 tygodnie rozpatrują reklamacje, słaby kontaktPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Olga
link | zgłoś
2017-08-04
*.9.47.*
To by była najlepsza drukarnia online w Polsce, gdyby tylko obsługa klienta nie robiła człowieka w ... bambuko. :) Polecam uważnie przeczytać regulamin i ogólne warunki sprzedaży, które sugerują, że drukarnia może rolować klienta jak tylko chce.
Tak długo jak produkt przyjedzie zgodny z oczekiwani [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



m4dk
link | zgłoś
2015-01-12
*.154.146.*
DrukarniaOnline w pełni spełniła moje oczekiwania. Dostarczyłem im odpowienie materiały, które okazały się trochę źle sformatowane, ale pracownicy firmy wszystko poprawili i moje broszury wyglądają tak jak chciałem. Dla mnie super
niskie koszty druku w bardzo wysokiej jakości
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sylwia
link | zgłoś
2014-09-24
*.42.218.*
Naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Polecam Wszystkim. A jakość produktu na najwyższym poziomie!!! 100% zadowolenia. Jakość druku zachywca dokładnością i kolorami!!!
druk na najwyższym poziomie
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



piekarski
link | zgłoś
2014-09-24
*.42.218.*
Jedna z najtańszych drukarni w internecie. Zmawiałem u nich już wiele razy broszurki, kubki, kalendarze i inne rzeczy. Nic tylko brać, bo jakość jest bardzo wysoka za uczciwą cenę.
niska cena, duze możliwości
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt