Dremel Opinie




5.0 - poziom obsługi



4.5 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Mikołaj
link | zgłoś
2015-07-03
*.61.131.*
Mój tata ma Dremela i jest z niego bardzo zadowolony. Ja mam tylko chińską podróbklę, ale do amatorskich zastosowań jest ok. Jeśli ktoś potrzebuje solidnego mininarzedzia to dremel jak najbardziej
niezawodność
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał Prokopiuk
link | zgłoś
2015-07-03
*.61.131.*
Mam miniszlifierkę dormy Dremel 3000. sprawouje się znakomicie, do niewielkich prac jest niezastąpiona. Pracuję nią 2-3 godziny dziennie i nic złego się z nią nie dzieje.
wysoka jakość
niestety cenaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt