DoubleTree by Hilton Hotel Lodz Opinie




4.3 - poziom obsługi



4.3 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Alek_37
link | zgłoś
2014-07-07
*.42.203.*
Miałem okazję dwa razy spędzać noc w hotelu i za każdym razem było wybornie. Pozytywnie zaskoczyła mnie wysoka jakość obsługi oraz wyborna kuchnia z potrawami z najwyższej połki. Rachunek nie był zaskoczeniem, ponieważ wiedziałęm ze nie jest to podrzedna knajpa, a lokal na najwyższym poziomie. Zdecy [rozwiń/zwiń]
jakość obsługi oraz kuchnia na najwyższym poziomie
nie zawuażyłemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



pawel
link | zgłoś
2014-04-26
*.116.28.*
Świetna kuchnia, produkty są świeże i wysokiej jakości. Dobre położenie hotelu w centrum miasta. Bardzo przyjemny basen z jacuzzi i centrum fitness.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bacha
link | zgłoś
2014-04-26
*.248.112.*
Dobra jakość w dobrej cenie - to najlepsze określenie tego hotelu. Wysoki standard, doskonała lokalizacja
lokalizacja, cena
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt