Domki w Gródku Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Jacek Zięba
link | zgłoś
2024-02-03
*.221.122.*
Spędziłem ostatni weekend z dziewczyną w domku z widokiem na jezioro i muszę przyznać, że to było idealne miejsce na wypoczynek. Domki są piękne, czyste i w pełni wyposażone we wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Gospodarz był niezwykle miły i pomocny, a do tego okolica jest przepiękna.
Kominek robił super klimat!
W zimie większość restauracji nieczynnaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt