Dominium Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Estera
link | zgłoś
2016-08-21
*.156.117.*
Nie ma lepszej pizzy, aniżeli w Dominium. Ci, którzy jeszcze tam nie jedli, muszą koniecznie spróbować. Rewelacyjne, świeże dodatki, odpowiedniej wielkości pizza, zimne piwko też zawsze ok (niemieszane z wodą). Ilosć składników nie za duża/nie za mała. Jednym słowem REWELACJA.
niskie ceny, duża średnica, sporo składników, dowóz
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt