Domax Serwis Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.2 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 13
Iwona
link | zgłoś
2026-02-13
*:d503:b0e:*
Odradzam zakupów w tym sklepie, czekam na realizację zamówienia już dwa miesiące.Mimo moich próśb i ponagleń nie otrzymałam zamawianej części ani zwrotu pieniędzy.Nie można dodzwonić się ,jedynie kontakt mailowy. Jednym słowem OSZUŚCI!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Qk
link | zgłoś
2026-02-01
*::2e:*
Przestrzegam przed zakupami w tej pseudofirmie. Zero kontaktu z ludźmi tylko boty i AI- równie dobrze można walić głową w ścianę niż się dogadać.
No i najważniejsze, pieniądze które im wpłacicie już do was nie wrócą - sprzedali towar niezgodny z zamówieniem, po zwrocie zero kontaktu i pieniędzy, dl [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sebastian
link | zgłoś
2026-01-28
*.30.63.*
Oszuści i złodzieje, odesłany nowy, oryginalnie zapakowany towar rozpakowują i odsyłają z informacją, że nie ma możliwości zwrotu używanego przedmiotu. Trzymajcie się od nich z daleka!
żadnych
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



KRZYSZTOF
link | zgłoś
2026-01-19
*:a2ff:fe74:*
Po zwrocie źle dobranej przez nich części, brak zwrotu pieniędzy. Kontakt z firmą żaden, wszędzie automat, a na maile brak odzewu. To się nazywa kradzież, czyli firma złodziejska i tak należy ich nazywać.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2025-12-23
*.156.210.*
Konmpletna porażaka w sierpniu 2025r. zlożyłam i opłaciłam zamówienie drzwi do zamrażarki, ale do grudnia 2025r. ich nie otrzymałam. Zwodzą i nie odsylają pieniędzy. Nie polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2025-11-05
*.7.247.*
Od jakiegoś czasu próbuję, lub coś zamawiam w tej firmie. Mam wrażenie, że niedostępność części na magazynie nie jest dla nich problemem. Najważniejsze, żeby klientowi powiedzieć, że jest na stanie, zainkasować pieniądze, a później tłumaczyć się trudną sytuacją rynkową. Ja czekałem 5 miesięcy na czę [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Olga
link | zgłoś
2024-10-10
*.6.211.*
totalna porażka. Po odesłaniu części (mija prawie miesiąc) zero zwrotu pieniędzy. nie można się w ogóle dodzwonić. nie polecam nikomu!!!
brak
długa realizacja zamówienia, brak kontaktu, brak zwrotu pieniędzy za zwrot Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Edward
link | zgłoś
2024-04-25
*:56b9:7c7b:*
ta firma to jakaś porażka , pieniądze owszem szybko przyjmują , potem radź sobie sam , na telefon informacja że towar jest na miejscu i bedzie szybko wysłany , a potem nic i trzeba czekać z 12 dni , po co takie naciąganie , zamówiłem uszczelkę do zamrażarki , przyszła za mała , odesłałem , zamówiłem [rozwiń/zwiń]
brak
brak profesjonalizmuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2022-03-29
*.218.226.*
Powiem tak. Nie mieli części na stanie i poinformowali mnie o długim czasie realizacji. Nawet producent (Amica) nie miał jej na stanie. Oddali mi kasę a mimo to po pół roku zrealizowali zamówienie. Wielki szacunek za determinację i dotrzymaną obietnicę . Polecam .
Sumienność , rzetelność 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



SALOMEA
link | zgłoś
2020-07-14
*.186.75.*
Realizacja zamówienia niewyobrażalnie długa mimo wniesionej opłaty. Brak informacji ze strony firmy o bieżącej realizacji zamówienia.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jan
link | zgłoś
2019-05-23
*.173.208.*
Terminowa naprawa servisant super mily i uprzejmy oraz rzeczowo wytlumaczyl problem


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tupac
link | zgłoś
2015-11-11
*.13.233.*
Kupiłem i nich połowę sprzętu do kuchni i zawsze doskonasle wywiązywali się z umowy. Cenowo sa nie do pobicia. polecam
cenowo super
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



RedMan
link | zgłoś
2015-11-11
*.13.233.*
Bardzo tania i dobrze zaopatrzona hurtownia sprzętu AGD RTV, moja współparaca z nimi jest na medal.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt