DEXON Opinie




3.5 - poziom obsługi



3.5 - jakość usług / cena



3.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Rafał G.
link | zgłoś
2014-07-11
*.42.220.*
Nie polecam tego sklepu osobom, ktyóre chća nabyć dobry sprzęt nagłaśniający. Moim zdaniem pracownicy nie znają się na rzeczy i kompletnie olewają klienta. Koniec końców nie udało mi się sfionalizować zakupou, pomimo tego, że bardzo się starałem. Niepoważni sprzedawcy, KONIEC

niepoważni i śmieszni sprzedawcy, którzsy nie znają się na rzeczyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Daniel Musiałowicz
link | zgłoś
2014-07-11
*.42.220.*
Szukałem zestawów estaradowych i w końcu znalazłem coś dla siebie. Kolumny głośnikowe z serii BA mogę śmiało polecić wszystkim, którzy lubią mocne brzmienie i czydstą jakość dżwięku. Znajduje się w nich pasywny subwoofer BAW 1800 z 18 calowym głośnikiem. MOC nie z tej ziemi za rozsądną cenę!!!
ogromny wybór głośników estradowych
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt