DESSANGE Opinie




4.5 - poziom obsługi



4.5 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Adrianna
link | zgłoś
2016-10-16
*.156.117.*
Miałam okazję skorzystać z usług zakładu fryzjerskiego Dessange i nie jestem zachwycona. Owszem wszystko zostało wykonane tak jak prosiłam, ale szału nie ma. Cięzko mi to jakoś konkretnie nazwać: "nie ma tego czegoś". Chociaż obsługa miła kulturalna, a w środku czysto, nie skorzystam drugi raz z usł [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magda88
link | zgłoś
2016-09-14
*.156.117.*
Co tu mówić - kocham, kocham, kocham DESSANGE. Nie ma lepszego, bardziej profesjonalnego zakładu fryzjerskiego, aniżeli on. Nigdy nie wstałam od stołka niezadowolona. Długo szukałam salonu fryzjerskiego, który sprosta moim oczekiwaniom i w końcu znalazłam. Polecam nie tylko kobietom, ale również męż [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt