Dental Dialog Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Była pacjentkq
link | zgłoś
2024-04-16
*.146.114.*
Polecam z całego serca.
Perfekcja, opanowanie, jakość, cena
Brak Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewa Herman-Ładziak
link | zgłoś
2024-03-07
*.204.101.*
Cała ekipa i Pani Gabrysia to anioły. Trafiłam tam z tik toka i byli moja ostatnia szansa na piękne zęby, bo genetycznie były bardzo słabe. Niecały rok jestem po leczeniu i zakładaniu koron i jestem mega zadowolona. Po założeniu koron są kontrole, można o wszystko pytać czy zadzwonić. Nikt nie zost [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krzysztof
link | zgłoś
2023-12-18
*:35df:acf1:*
Traflismy przypadkowo z dzieckiem do pani Gabrysi i nie zostawiła nas bez pomocy, jak inni lekarze we Wrocławiu. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło i miło młody po rozmowie z personelem i p. Gabrysią przestał sie bać. Mogę stwierdzić tylko jedno Klinika Aniołów i polecam z całego Serca


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Gienek
link | zgłoś
2023-08-04
*.127.212.*
Po wyjściu z gabinetu zostajesz sam sobie gorzej jak pies. Nie daj się nabrać na cenę i miłe triki.Nawet podstaw nie mają, woda leję Ci się na oczy, a gdzie okulary? Dla pacjenta. Wszędzie mają tylko tu nie. Mikroskop do leczenia kanałowego tylko na zdjęciu.

Nie odpowiadają za stan pacjenta po wyjściu z leczeniaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karina
link | zgłoś
2023-08-01
*.127.224.*
Leczenie jak w latach 90. Nie polecam lekarze są z Ukrainy, to porażka jest co oni tam odwalają.

AmatorskoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2023-08-01
*.127.224.*
Dodaje opinie o dental dialog, oszustka. Zniszczyła mi zdrowe zęby. Zrobiła mi szlif, zęby miały nie boleć a bolą miesiąc już, tabletki nawet nie pomagają. Lekarze tam pracują z Ukrainy. Uważajcie bo zdrowie stracicie , teraz inni lekarze polscy ratuja co się da!!!

OszusciPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt