Deichmann Opinie




5.0 - poziom obsługi



4.7 - jakość usług / cena



4.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Marcel
link | zgłoś
2016-05-26
*.231.63.*
To moje kolejne zakupy w tym sklepie i jak zwykle szybko i bez zastrzeżeń Gorąco polecam
wysoka jakość obowia
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Seniorita
link | zgłoś
2015-01-16
*.209.159.*
NIe wiem jak wy ale ja lubię kupować w Deichmannie. Głównie dlatego że mają niskie ceny, ale czasami można znaleźć prawdziwe peerełki. 2 lata temu kupiłam (w sklepie stacjonarnym) buty na zimę ja chodzę w nich do dzić. Wyglądają praktycznie jak nowe. Polecam
dużo fajnego obuwia i co najwazniejsze w niskich cenach
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



insp_morgan
link | zgłoś
2015-01-15
*.230.115.*
Buty. Duży wybór, darmowa wysyłka, możliwość zmierzenia w stacjonarnym sklepie, możliwość zwrotu w sklepie stacjonarnym. Niezły stosunek ceny do jakości produktów.
wybór, koszty przesyłki, warunki zwrotu, cena
nic mi nie przychodzi do głowyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt