Części do gazu LPG Agsiedlik Opinie




2.5 - poziom obsługi



2.5 - jakość usług / cena



2.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Andrzej Waligórski
link | zgłoś
2023-11-07
*.146.122.*
Ostrzegan przed zakupem w tym "sklepie"internetowym. Wysyłają towar nezgodny z zamówieniem, a po dokonaniu terminowego wypowiedzenia zakupu i terminowego zwrotu minął 3 tydzień a należnośc nie została zwrócona. Co do pozytywnych opinii to są rózne mozliwości ich pozyskania.Nie odpowiadają na emaile [rozwiń/zwiń]
Brak
Jak wyzejPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartosz
link | zgłoś
2023-02-04
*.115.72.*
Super obsługa


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tedi
link | zgłoś
2023-02-04
*.115.72.*
Polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dan
link | zgłoś
2022-12-09
*.76.115.*
Firma oszukała mnie na kilkaset złotych. Przy próbie kontaktu telefonicznego, albo nie odbierają telefonów, blokują telefony oszukanych klientów albo udają, że to pomyłka. Firma porażka. z linków w internecie widać że zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy pod pozorem częściowej realizacji usług

NieuczciwaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2022-08-11
*.205.86.*
Odradzam zakup w tej firmie. Zakupiłem zbiornik LPG dostałem mailowo potwierdzenie że zbiornik został wysłany, jednak mijają 2 miesiące i zbiornika nie ma. Kontaktu telefonicznego oraz mailowego też nie ma. Skoro firma nie ma towaru to powinna zwrócić pieniądze ale firma jakby zapadła się pod ziemię [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



N3xT
link | zgłoś
2021-06-23
*.4.59.*
Nie polecam tego sklepu.
Powolna obsługa, wysyłanie paczki po kilku dniach bez informowania klienta (moja interwencja).
Jest dużo sklepów bardziej ogarniętych.
Polecam robić zakupy gdzie indziej.
Brak
Same Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2020-09-10
*.210.72.*
Niestety nie mogę polecić sklepu. Zamówiłem przejście M10 DISH uszkodzone/niesprawne. Przejściówka wkręca się poprawnie do wlewu, ale w momencie tankowania z przejściówki wylatuje gaz - nieszczelność! Po użyciu własnej, starej przejściówki tego samego typu gaz zatankowany poprawnie. Wraz ze zgłoszen [rozwiń/zwiń]
-
nieszczelnośćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stanisław
link | zgłoś
2019-03-17
*.47.77.*
Bardzo dobry sklep z częściami do LPG. Zamawiałem już kilka razy, szybko, towar pierwsza klasa. Polecam
szybka realizacja zamówienia, fachowe doradztwo, szeroki asortyment części LPG
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt