CELS - Ocieplanie pianką Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
szymek
link | zgłoś
2015-08-16
*.13.233.*
Mój dom jest ocieplony pianką przez tą firmę, to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tradycyjną wełną, cieplej i co najważniejsze szybciej i taniej,.
polecam, pianka jest najlepszym rozwiązaniem
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Alka
link | zgłoś
2015-08-14
*.22.33.*
Fajna ekipa doświadczonych i sensownych ludzi. Widać, że znają się na rzeczy - jestem zadwolona z jakości obsługi i z tego, że wybrałam pianke do ocieplenia poddasza. Czy słusznie okaze sie zimą - póki co nie załuje decyzji.
jakość obsługi, terminowość, bardzo dobry materiał
chyba mają dużo klientów bo 2 tygodnie czekałam na realizacjePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt