Carrefour Opinie




1.4 - poziom obsługi



1.4 - jakość usług / cena



1.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
Edyta
link | zgłoś
2016-04-14
*.174.183.*
Zakupiłam reklamowany BARDZO AGRESYWNIE Smartwatch firmy WOO w liczbie 2 sztuki (jeden w cenie prawie 300 PLN.
W obywdu urządzeniach w bardzo krótkim czasie (jeden po miesiącu drugi po tygodniu NORMALNEGO użytkowania) urwały się paski dokładnie w obydwu urządzeniach i dokładnie w tym samym miejscu [rozwiń/zwiń]
żadne- urządzenie jest w tej chwili bezuzyteczne a nie było tanie
awaria w szybkim czasie w pomimo używania zgodnie z przeznaczeniem. Nie do naprawieniaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2015-07-14
*.242.79.*
UWAGA na NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tamara
link | zgłoś
2015-03-17
*.41.237.*
Zacznę od tego, że bardzo mi się nie podoba to co robi carrefour z reklamą tzn. chodzi mi konkretnie o wystawione wózki z produktami z innych sklepów. I oczywiście pokazanie, że w carrefourze jest taniej. Co z tego, że jest taniej jak zarówno jak i personel jak i klientów traktuje się w tragiczny sp [rozwiń/zwiń]
Nie widzę? Powinien być duży wybór ale zważywszy na bałagan to tylko głowa boli...
Bałagan. Chamstwo personelu. Naciąganie ludzi przez przekłamywanie cen...Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zbyszek
link | zgłoś
2014-12-22
*.42.104.*
Przeciętna firma,ani na plus ani na minus. Może lepsza od Lidla i Biedronki...


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



SPS
link | zgłoś
2014-11-28
*.160.13.*
Proszę nie traktować opinii jako antyreklamy, black PR itd.!!! To moja obiektywna opinia jako byłego konsumenta!!! Korzystałem z usług tej sieci przez parę lat i muszę stwierdzić, że robi się coraz gorzej! Generalnie nazwa Carrefour i wszystko co jest z tym związane (w tym Carrefour Express) - to je [rozwiń/zwiń]
Carrefoura to niestety nie dotyczy!!!
chamski, niekulturalny personel, bałagan na półkach, bród, smród i totalne dno!!! Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt