Carlet - Długoterminowy wynajem samochodów Opinie




3.2 - poziom obsługi



3.2 - jakość usług / cena



3.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 36
[1][2]
TeoMateo
link | zgłoś
2019-09-27
*.37.46.*
Poszukuję osób i firm oszukanych przez Carlet, Carleo, Eitech poszkodowanych i oszukanych proszę o kontakt [email protected]
brak
oszustwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



hhhhsss
link | zgłoś
2019-03-17
*.31.40.*
proponuje każdemu kto wynajmował samochód od CARLET sprawdzenie swoich szkód. Byłem przesłuchiwany i miałem możliwość zajżeć do akt sprawy. Pan Paweł Machulec razem z Natalia Mrugała i Małgorzata Banasik wykorzystywali dane swoich klientów do zgłaszanych przez nich szkód. Pan Machulec wykorzystywał [rozwiń/zwiń]
-
uPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



JU
link | zgłoś
2018-10-20
*.134.135.*
Jednym słowem nie polecam. sa mi winni pieniadze. zalozylam im sprawe w zabkowicach, kazdy moze sprawdzic. tak robia zeby nic z umowy nie oddac tylko wyciagnac kazda zlotowke . odradzam wspolprace eitech pawel machulec nie oddaja pieniedzy
nie maja
zabieraja pieniadzePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2018-10-17
*:200:0:*
Jednym słowem - POLECAM!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



EE
link | zgłoś
2018-10-14
*.87.204.*
Ja ich podałem do sądu za sprzedaż niezgodną z umową. To są kłamcy. Najlepiej to widać tutaj. Sami piszą opinie albo za to płacą bo ostatnie dwa komentarze dodane są z tych samych komputerów co opinie na drugim ich profilu EITECH - wystarczy wyszukać w portalu ! Patrzcie na numery IP !
brak
tylkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Igor
link | zgłoś
2018-10-12
*.147.99.*
Samochody wynajmuję od dłuższego czasu i nie było nigdy problemu.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej
link | zgłoś
2018-10-12
*.231.2.*
Firma godna polecenia, bardzo miła obsługa a przede wszystkim rzetelna! Wszystko zgodnie z umową. Polecam!
Rzetelność
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rafał
link | zgłoś
2018-05-17
*.87.208.*
NIE POLECAM. Sprzedają samochody z Dubaju, obciążone prawnie, bez gwarancji, oszukują na wyposażeniu. Co innego zamawiasz co innego dostajesz. KOMBINATORZY. Jak zaczęło robić się gorąco - uciekli z poprzedniej lokalizacji.
-
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jędrzej
link | zgłoś
2017-11-18
*.111.145.*
polecam, wszystko OK


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mario54321
link | zgłoś
2017-11-18
*.105.188.*
A ja niestety nie polecam
0
0Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Król Stefan
link | zgłoś
2017-06-28
*.11.81.*
Polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mario54321
link | zgłoś
2017-06-21
*.197.121.*
moja opinia pozostaje niezmienna , nie jestem w swoich "przejściach" z tą pseudo firmą sam , wystarczy poczytać na innych portalach , przestrzegam wszystkich - przed podpisaniem wynajmu koniecznie zweryfikujcie umowę z prawnikiem , który otworzy Wam oczy , to taka moja rada , ja straciłem u nich kil [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna M.
link | zgłoś
2017-06-20
*.11.81.*
Panie Mario54321 polecam wygooglować firmę Eitech zanim wyrazi Pan swoją opinię.
Miałam przyjemność korzystać z usług firmy Carlet i uważam, że nie można jej nic zarzucić. Konkurencyjne ceny, bogata oferta i profesjonalna obsługa pana Tomasza.
Polecam wszystkim współpracę z firmą Carlet, a także [rozwiń/zwiń]
Cena, profesjonalna obsługa, bogata oferta
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mario54321
link | zgłoś
2017-02-18
*.24.186.*
Witam ponownie , Pani Joanno ,widzę coraz więcej pozytywnych opinii , wygląda na to ,że macie jednak coś na sumieniu , może warto odnieść się do tych komentarzy , a może firmy już nie ma ? , Firma Carlet - poprzednio Eitech , a jak nazywa się teraz ? , wszystkich , którzy czują się pokrzywdzeni prze [rozwiń/zwiń]
0
0Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



frajer
link | zgłoś
2017-02-13
*.254.240.*
FIRMA MASAKRA BANDA OSZUSTOW UCIEKAJCIE PRZED NIMI


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



oskubany
link | zgłoś
2017-01-25
*.254.241.*
Odradzam wszystkim wspolpracy z tą firmą miałem z nimi podpisane 2 umowy z żadnej ssie nie wywiozywali ciągle obietnice brak kontaktu z panem G. masakra firma krzak krzak się wtrwie i po firmie STANOWCZO ODRADZAM


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mario54321
link | zgłoś
2016-12-15
*.29.164.*
W mojej ponad 40 letniej karierze nie spotkałem nigdy kontrahenta , który w tak bezczelny sposób mnie potraktował .


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zuza
link | zgłoś
2016-12-15
*.47.161.*
Polecam. Współpraca wzorowa . Wyjątkowa elastyczność.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mario54321
link | zgłoś
2016-12-04
*.28.250.*
droga Pani Joanno , każde przesunięcie płatności było uzgadniane z Panią przez e-mail , na wszystkie przesunięte płatności są potwierdzenia i zgody właśnie od Pani , rozwiązanie umowy z Waszej strony było bezpodstawne i miało na celu zabranie samochodu po to, aby nie doszło do wykupu ,przemyślanie [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



TransEU
link | zgłoś
2016-12-03
*.47.160.*
A ja szczerze polecam współpracę z firmą Carlet, raty opłacam z kilkudniowym poślizgiem, ale zawsze jestem w stanie dogadać się właśnie z Panią Joanną, nadzorującą płatności. Widać jednak, że stare porzekadło że jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził jest jak najbardziej aktualne.
Współpraca
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt