BOMA Bogdan Nowak Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Marcin Góral
link | zgłoś
2015-10-19
*.231.53.*
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Auto wyjechało z serwisu bardzo szybko. Cieszę się, że skorzystałem z ich usług za namową mojego przyjaciela.
jestem na 100 na tak;)
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kawa
link | zgłoś
2015-05-23
*.99.98.*
Fatalna obsługa klienta. Wystawili nam fakturę z błędem w nazwie i chociaż pojechaliśmy z oryginałem w tym samym dniu, żeby to poprawili okazało się to zbyt dużym wysiłkiem dla urzędującej tam pani Iwony Rak. Lepiej zwalić to na klienta-niech sobie szuka formularza noty korygującej, wypisuje ją i wy [rozwiń/zwiń]

fatalna obsługa klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt