Biuro Podróży Odys Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
meggi
link | zgłoś
2015-05-12
*.145.223.*
Wycieczka z biurem podróży udała się doskonale. Polecam innym zwłaszcza że ceny zachęcają do tego. Ja byłam akurat w Bułgarii i było cudownie. Ode mnie duży plus.
cena jak z bajki 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paula23
link | zgłoś
2015-01-25
*.39.172.*
Wybraliśmy z mężem biuro Odys, bo polecili nam je nasi znajomi. Oferta okazała się bardzo fajna, wybraliśmy Włochy, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Polecam, najlepsze wakacje od wielu lat!
dobra organizacja, atrakcyjne ceny, widać, że zależy im na klientach
nie zauważyłem żadnychPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Przemek Z.
link | zgłoś
2014-07-02
*.42.219.*
Zgadzam sie jak jechac to tylko z opcja ALL. Człowiek nie szczypie sie zeby wydac na piwo 3 ojo bo ma wszystko w cenie. Odys to solidne biuro, mozna im zaufac.
duzy wybór wycieczek, fajne promocje mozna znalezc
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Majeczka19
link | zgłoś
2014-07-02
*.42.219.*
Byłam z chłopakiem w Grecji na bardzo fajnej malowniczej wyspie własnie z biura Odys. Mielismy All Inklusive czyli wszystko w cenie, najelpsze jest to ze nie musielismy dodatkowo płacić za 2.100 za osobe sprzelot, sniadania, basen,drinki i piwko do bólu. Szkodas tylko ze wycieczki musielismy dokupyw [rozwiń/zwiń]
polecam all incklusive, bo o nic nie trzeba sie martwic
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt