BERGER Serwis Techniki Grzewczej - Krzysztof Berger Opinie




5.0 - poziom obsługi



4.9 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 21
[1][2]
Julita W
link | zgłoś
2025-06-28
*.248.157.*
Potwierdzam. Był u nas w marcu pod Łodzią, bo inni stąd polegli. Ostatni fachowiec, otworzył okno jak podjechał do poprawki i powiedział ,,Pani dzwoni do Poznania". Więc chyba dobrze go tutaj znają. Pan Krzysztof siedział cały dzień, przygotowany, kompetentny facet. Potem jak ustawił piec, wymienił [rozwiń/zwiń]
Fachowość i uczciwość, punktualny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Roman
link | zgłoś
2025-05-22
*.242.114.*
Prawdziwy profesjonalista, fachowiec jakich mało. Doradził w sprawie wyboru mocy kotła jak i wielkości zasobnika na ciepłą wodę, i to nie z kapelusza jak robią to niektórzy. Wybór to TopGas 12kW. Wbrew zdziwieniu okolicznych użytkowników kotłów gazowych, którzy twierdzili, że za mały, że nie da rady [rozwiń/zwiń]
Rzetelny, pomocny, komunikatywny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystyna
link | zgłoś
2023-06-27
*.70.85.*
Posiadamy w kamienicy kocioł Hoval. Miejscowi fachowcy czyścili bo czyścili i brali pieniądze przez lata, a jak przyszło do fachowej regulacji - rozłożyli bezradnie ręce.
W firmie Hoval polecono mi Pana Bergera, który wyczyścił, wyregulował piec Hovala, zniknęły błędy z kotła i lepiej teraz wszyst [rozwiń/zwiń]
Punktualny i fachowy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2023-06-01
*.248.156.*
Pan przyjechał do mnie ponad 300 km, bo serwisanci chcieli tylko sprzedać mi taki sam, nowy za prawie 6000 złotych. Pan Krzysztof rozwiązał mój problem z boilerem podgrzewającym wodę ciepłą - zlikwidował upierdliwy wyciek który zalewał zewnętrzną pokrywę skąd woda wciekała w niedostępne miejsca powo [rozwiń/zwiń]
fachowy, punktualny
---Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2023-05-31
*.248.152.*
Serwis kotłów Hoval. Poznań i Wielkopolska. Pan Krzysztof pomógł mi z problemem zimą, choć jestem z Rzeszowa. Wyjaśnił przez telefon, gdyż miejscowi ,,specjaliści,, nie dawali radę. Polecam tego fachowca! www.serwis-kotlow-gazowych.com
Jakość usług: Wysoka
Cierpliwy i pomocny
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lutek
link | zgłoś
2023-04-24
*.248.222.*
Usługi jakie wykonala ta firma z kooperantem to: naprawa ogrzewania/wentylacji/i klimatyzacji, Naprawa systemów ogrzewania, Montaż termostatów, Montaż systemu grzewczego czyli kotła Hoval
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność
Kupiłem w tej Firmie znakomity kocioł UltraGas Hoval. Prze [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Miśka
link | zgłoś
2022-03-12
*.49.222.*
Pan bardzo fachowy. Po wielu miesiącach kłopotów z piecem Hoval, nareszcie go opanował. Od grudnia przestały wyskakiwać błedy.
Punktualny i rzczowy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Alex
link | zgłoś
2020-10-25
*.165.225.*
Punktualny, wszystkie części - sprawnie profesjonalnie i za rozsądną kwotę


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2019-07-01
*.0.47.*
Bardzo przyzwoity człowiek poza tym , że dobry fachowiec. Mama ma 83 lata i Pan Krzysztof naprawił u niej piec. Mama dała o 100 zlotych za dużo, a Pan Krzysztof nie przeliczył. Dzwoniłam w tej sprawie A Pan Krzysztof na to ,,byłem na zakupach i podłodze zaraz ,,. Potem oddzwonił i przelał mi różnicę [rozwiń/zwiń]
Uczciwy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Termet
link | zgłoś
2019-01-12
*.172.234.*
Fajny facet przede wszystkim, punktualny i niedrogi. Okazało się że mój piec 10 lat nie był tak naprawdę przeglądany, pomimo że płaciłem innym. Jak się okazało dmuchanie kompresorem to lipa. Pan rozebrał kocioł i płukał chemicznie nagrzewnicę od zewnątrz i jakąś machiną od wewnątrz. Zapłaciłem 450 z [rozwiń/zwiń]
jak wyżej
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek
link | zgłoś
2018-09-11
*.248.157.*
Wizyta była prawie rok temu. Całkiem sensowny Pan, nie tylko do porozmawiania na różne tematy w czasie pracy: przyjechał bardzo punktualnie, nie trzęsły mu się ręce, oświadczył że mu nie przeszkadza moja obecność i wścibska ciekawość. Zamontował regulator Hoval RS-OT, obniżając tym samym koszty ogrz [rozwiń/zwiń]
dobre i trafione porady
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Radson z Przeźmierowa
link | zgłoś
2018-03-05
*.0.122.*
Pierwszy pozytyw - punktualny. No i mu mówię, że piec się wyłącza dwa-trzy razy na dzień i już dwóch grzebało. Pan Beger rozebrał dół pieca wyczyścił papierkiem, oliwką, jakieś styki i zajęło mu to z kwadrans....a potem zrobił głupią minkę i pojechał po skasowaniu chyba stu złotych, informując "prze [rozwiń/zwiń]
punktualny, uśmiechnięty, fachowy, szybki
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sabine Kunze
link | zgłoś
2017-11-27
*.172.232.*
Voller Professionalität und Ehrlichkeit. Die gaskessel Hovalwerk AG arbeitet effizient und wirtschaftlich. Danke an meinen Mann, Herman der Herrn Berger mit dem Bau einer Heizungsanlage beauftragte.
Professionalität & Ehrlichkeit
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maria
link | zgłoś
2017-09-10
*.0.123.*
Konserwacja i naprawa pieca - warta polecenia. Punktualnie, fachowo, bez pośpiechu i dużo mi Pan wyjaśnił, w zakresie obsługi i bezpieczeństwa gazowego.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewelina Tarnacka
link | zgłoś
2017-07-18
*.248.158.*
Jak i poniżej - super fachowiec. U mojego pieca kondensacyjnego był dwa razy. Firma, która go montowała zwyczajnie się wypięła na mnie po okresie gwarancji w 2016 roku. Piec Hoval Topgas. W czasie gwarancji bywały już z nim problemy, którego tamta szemrana firma, nie mogła opanować. W październiku 2 [rozwiń/zwiń]
Obowiązkowy, fachowy, słowny, uczciwy
może i jakieś ma - jak każdy :)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zbyszek Kolski Dooiewo
link | zgłoś
2016-11-06
*.172.233.*
Naprawa kotła w marcu 2016. W październiku popsuła,sie wymieniona cześć -elementy. Pomimo, ze pan Berger nie wystawił gwarancji, przyjechał i ,,na słowo,, cześć zużytą wymienił na gwarancji rocznej. Prawdę mówiąc nawet nie sądziłem ze jest taka gwarancja na rok :). Będę korzystał z usług i polecam!! [rozwiń/zwiń]
super fachman 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ala
link | zgłoś
2016-10-06
*.172.237.*
Bardzo punktualny i zorganizowany Pan. Zadzwonił pól godziny wcześniej że przyjedzie, zgodnie z umową. Piec dokładnie wyczyścił i wyregulował. Zniknęły szumy i trzaski i jest cichszy niż "przed". Poprzedni bral 12o zloty, za pól godziny roboty. Pan B. był trzy godziny i wziął za to 250 - więc koszt [rozwiń/zwiń]
punktualny i skrupulatny perfekcjonista - tak się przejmować "cudzym"??? Niespotykane.
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anka
link | zgłoś
2016-06-03
*.173.219.*
Krótko mówiąc - rewelacja! Fachowiec z powołania. Drugi raz skorzystaliśmy z jego pomocy. Za pierwszym razem ożywił nasz stary piec gazowy, tzw. starą poczciwą "EL-kę". Za drugim razem poratował nas w kwestii bojlera. Fachowo, sprawnie, za bardzo rozsądne pieniądze. Polecam!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aldona S.
link | zgłoś
2015-05-26
*.152.19.*
Pan zna się na swojej pracy i widać że ją bardzo lubi. Powiedział że awaria jest trudna, bo ktoś pozmieniał elektr. pieca (poprzedni właściciel). Po kilku godzinach wyszedł uśmiechnięty a piec chodził cała zimę aż do wczoraj bez zapalonej lampki awarii...uff. :) Oby więcej takich "zaciętych" serwisa [rozwiń/zwiń]
punktualny, rzeczowy fachowiec
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janka
link | zgłoś
2014-11-28
*.248.255.*
Jestem zadowolona. Facet konkretny. naprawił piec w 1,5 godziny pracując cały czas. Inny sobie nie poradził, marzłam przez 3 dni! Nie kazał mi wychodzić z kotłowni, bo mu to nie przeszkadza(!) Lubi porozmawiać i jest interesującym rozmówcą! :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt