Bellum Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Osoby z problemami z Elżbietą Moś i Ernest Moś piszcie
link | zgłoś
2017-07-22
*.254.236.*
Piszcie na adres: [email protected]
Oszukała wiele osób z całej polski obecnie trwaja jej poszukiwania - przebywa gdzies w Trojmiescie. Ktokolwiek zna jej miejsce pobytu prosze o kontakt.Musimy wspolnie coś z tym zrobic i wsadzic ja do pierdla.
mnostow
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Szort
link | zgłoś
2016-10-24
*.160.194.*
Obsługa po wieczorowych studiach, mili w początkowym kontakcie. Potem tylko problemy, zmiany w pozwach. Brak minimalnego zainteresowania prowadzona sprawą.
Brak
Raczej same wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Hryniek 28
link | zgłoś
2015-02-20
*.30.88.*
Na pierwszym miejscu jest wysoka jakość świadczonych usług oraz wysoka skuteczność w ściąganiu długów. Należność pobierają po zakońćzonej pracy, więc nie ma obaw , że zapłacimy za nic.
szybko rozwiązują problemy
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirka
link | zgłoś
2015-02-18
*.154.146.*
Firma Bellum świadczy profesjonalne usługi z zakresu windykacji długów. W moim przypadku poradzili sobie doskonale. Cieszę się, że im zaufałam, bo teraz wiem do kogo się zgłosić w razie problemów.
wysoka skuteczność, znają się na swojej pracy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt