Axa Direct Opinie




3.4 - poziom obsługi



3.4 - jakość usług / cena



3.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
tolo
link | zgłoś
2016-01-20
*.143.156.*
Ukradziono 23.10.2015 samochód ubezpieczony w AXA Direct. Na wstępie odmówiono samochodu zastępczego mimo, że miałem opłacone 14 dni. Do dnia 20.01.2016 nie dostałem odszkodowania. Jedynie co jakiś czas przychodzą żądania o nowe dokumenty. Za każdym razem inne. Wysyłam i milczenie AXA Direct.Złośliw [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2014-12-19
*.105.179.*
Firma tragiczna mimo wysłania rezygnacji z ich ubezpieczenia cały czas upominają się o składkę. Należy uważać na zawierane umowy bo oni nie wypuszczą klienta
Brak
Kłamcy oszuści Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej T.
link | zgłoś
2014-07-17
*.42.211.*
Nie mam żadnych zastrzeżeń do ubezpieczalni Axa Direct. Jestem z nimi od kilku lat i nie widzę powodu, dla którego miałbym zmieniać firmę na inną. Niskie raty, pełna wypłacalność, dla mnie są najlepsi na rynku.
wypłacalni, miła obsługa klienta oraz niskie raty
nie mająPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin Rogalski
link | zgłoś
2014-04-08
*.14.56.*
Chyba jedyna firma, która podchodzi uczciwie do swoich klientów. nie chca nikogo naciagnac , tylko prosto z mostu przedstawiają warunki ze wszystkimi minusami i plusami. Mysle ze warto, zwlaszcza ze w ostatnim czasie na rynku pojawiło się duzo pseudoubezpieczalni.
ubezpieczenia polrywają wiele wypadków i niespodziewanych wydarzeń
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



inżynier
link | zgłoś
2014-04-06
*.129.67.*
Ubezpieczyłem tam samochód i jestem naprawdę zadowolony. Wiem ze teraz nie bede miał żadnych problemów w razie wypadku. Ubezpieczenie jest tanie i w dodatku moge rozłozyć je na raty.
nieska cena, miła obsługa
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt