Autosmok Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
arekto
link | zgłoś
2017-06-25
*.252.30.*
Wypozyczyłem samochód, ktory Autosmok podstawił mi na lotnisko w Gdansku, korzytsalismy przez kilka dni, auto sprawne w 100% , zadbane, a trafilem na nich z jakiegos forum- przydała sie podpowiedz. dziekuje.
czyste, sprawne auto, zadbane, mila obsluga.
niższa cena? Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt