Automatik - automatyka przemysłowa Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
IggyW
link | zgłoś
2024-12-27
*.146.14.*
Świetna firma! Korzystałem z ich usług w zakresie naprawy silników krokowych, a także silników Siemens i muszę przyznać, że jakość obsługi przerosła moje oczekiwania. Fachowcy są niezwykle kompetentni, szybko zdiagnozowali problem i sprawnie zajęli się naprawą serwosilników, przywracając ich pełną [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt