AutoEFL Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Łukasz
link | zgłoś
2014-10-11
*.42.215.*
W AutoEFL wszystko mi się podoba: jakość obsługi, niskie ceny, dbanie o dobro klienta i to, że samochody dostępne u nich są naprawdę w dobrym stanie. Jestem pod wrażeniem, jeszcze n igdzie nie obsłużono mnie tak dobrze. Pop prostu się opłaca;)

nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janosik34
link | zgłoś
2014-10-02
*.42.219.*
Zgadzam się ze Stefanem, firma to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Usługi, które oferują są korzystne dla wszystkich. Ja również im zaufałem i nie mam co narzekać. Auta są super i co najważniejsze dobrze jeżdzą przez długie miesiące.
wszystko
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stefan Prądek
link | zgłoś
2014-10-01
*.42.207.*
W zeszłym tygodniu wziąłem już trzecie auto w leasing właśnie u nich. Warunki moim zdaniem są rewelacyjne, i oto chodzi. Niskie ceny, auta w dobrym stanie, są również nowe. Polecam przekoanać się osobiście.
niskie ceny najmu
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt