Auto Serwis Zbigniew Kędzierski Opinie




4.5 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Karpowicz Stefan
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Ja w komisie nic nie kupowałem, lecz wymieniałem łozyska. Musze przyznac ze nic nadzwyczajnego mnie tu nie sp-otkało. Naprawa przeprowadzona szybko, tanio i solidnie, nie mam na co narzekac. Daje 5
wymiana łozysk szybko tanio i solidnie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lubczyk St.
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Znalazłem interesujące auto w ich komisie, więc wybrałem się je obejrzeć. Nie znam się na samochodach, a ich mechanik sttrasznie zachwalał. Na szczęsie na nastepnmy dzień przyjechałem ze swoim fachowcem i okazało się ze pojazd to kompletny złom. Dobrze ze sie nie nadziałem, radze uwazac
niskie ceny pojazdów
niestety zachwalany samochód w komisie okazał się złomemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt