Auto Nobile Opinie




2.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
dzejzor
link | zgłoś
2022-02-15
*.49.86.*
Najgorszy z trzech warszawskich ASO Forda jakie znam (OMC, Lipski, Nobile). Fatalny wręcz poziom obsługi. Byłem tam 2x i 2x było poniżej akceptowalnego poziomu. Dotyczy to tzw "doradców" oraz ich szefa. Nie dotrzymują żadnych wcześniej umówionych terminów, nie mają zwyczaju dzwonić, aby poinformować [rozwiń/zwiń]
zero zalet
fatalna jakość obsługiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tes
link | zgłoś
2019-08-20
*.6.121.*
Wizyta umówiona, jasno wskazane, co należny wymienić. Dwie godziny i mówią, że nie wymienią, bo nie mają części. Jawna kpina z klienta. Na dodatek buta i samozadowolenie serwisanta. Nie polecam.
Nie ma.
Zmarnowany czas, niepotrzebny stres, poczucie nabicia w butelkę.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



A.
link | zgłoś
2017-01-31
*.142.193.*
Dość mili Panowie potrafią wymienić żarówkę, ale niestety na tym kończy się ich znajomość motoryzacji. Gdy pojawia się "bardziej złożony" problem - proponują zakup nowej części i jej wymianę. Takie podejście na ogół pomoże, ale nie jest to najtańsze rozwiązanie, szczególnie w przypadku, gdy dana czę [rozwiń/zwiń]
szybko, terminowo
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt