Auto Gaz Centrum Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
skubaniec
link | zgłoś
2014-10-19
*.186.59.*
Świetne rozwiązania i innowacyjna oferta. Mam ich sterownik zenit pro i mój peugeot śmiga niesamowicie i do tego dużo taniej


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirek 1981
link | zgłoś
2014-06-12
*.42.213.*
BARDZO FAJNY ZAKŁAD, NA GAZIE MOJ WOLWIAK JEZDZI PRAWIE TAK JAK NA BENZYNIE, WARTO DO NICH ZAJECHAC, JAK BEDZIECIE W WARSZTACIE TO POWIEDZCIE ZE JESTESCIE OD STASZKA;)
niskie ceny, fachowa obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kujawski Zbyszek
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Ja korzystałem z serwisu w ich firmie i również nie moge narzekać. Każdy zaiteresowany bedzie zadowolony z ich usług. Zajmują się każdym rodzajem pojazdu i maja odpowiedni sprzet co jest obecnie najważniejsze w repoeracji nowych samochodów.
mają dobry sprzęt do naprawy i profesjonalne stanowiska serwisowe
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirek Staniurski
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Kupiłem nowe auto w salonie i od razu zdecydowałem się, że założę w nim instalację gazową. Wiadomo, że to sama oszczednosc przy rosnących nieustannie cenach paliwa. Dzięki Auto Gaz nie utraciłem fabrycznej gwarancji producenta, a samochód jezdzi tak jak powinien. Polecam wszystkim ich usługi.
instalacja LPG bez utraty gwarancji
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt