Auto Centrum AMPER Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Piotr
link | zgłoś
2023-05-26
*.33.232.*
Przykro to stwierdzić ale traktują klienta jak naiwnego frajera do golenia kasy. Jedziesz z ufnością, że znana firma rzetelnie i uczciwie wyceni oraz wykona zlecone naprawy, a tu rozczarowanie. Oto co u nich robiłem i ile kosztowało: wymiana oleju oraz filtra powietrza, filtra olejowego oraz filtra [rozwiń/zwiń]
brak
naciągaczePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



LesznoGrun
link | zgłoś
2021-08-04
*.2.132.*
Nie polecam tego warsztatu. Zwykli naciągacze. Naprawa miała kosztować około 300zł a bez żadnego poinformowania mnie doszła do ponad 2000zł. Bez żadnych pytań zostałem postawiony w chorej sytuacji gdzie do zapłaty miałem kosmiczną kwotę. Nie wrócę tam kolejny raz
Brak
Chore ceny i brak informowania klienta o tym że cena naprawy będzie dużo wyższa niż zakładanaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kacper
link | zgłoś
2018-05-28
*.87.32.*
UWAGA OSZUST! byłem 3 krotnie z uszkodzonym sprzęgłem. Za każdym razem gdy wyjeżdżałem z warsztatu przez tydzień było dobrze a po tygodniu znowu pojawiał się luz na sprzęgle. Ostatni raz zapłaciłem za wymianę Pompy wysprzęglika i wysprzęglika z robocizną i znowu pojawił się problem po tygodniu. Poje [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojciech
link | zgłoś
2016-02-10
*.231.34.*
Mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z nimi, moim zdaniem znają się na rzeczy i jak najbardziej zasługują na pozytywną opinię.
ceny, dorze robią i szybko
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek Sadkowski
link | zgłoś
2015-04-10
*.172.247.*
Polecam ten warsztat, wszystko dokładnie zrobione, bez zbędnego gadania i naciągania. Jestem ogólnie zadowolony z pewnością będę ich klientem w przyszłości.
jak dla mnie wszystko ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2015-04-09
*.172.247.*
Rutynowy przegląd zrobiony bardzo szybko i co najważniejsze dokładnie. Moje auto zdatne do jazdy, kilka małych poprawek za super cenę. Polecam!
dokładność, ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt