ATV Galeria Twarzy Opinie




4.1 - poziom obsługi



4.1 - jakość usług / cena



4.1 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 218
Wiesława765
link | zgłoś
2017-06-22
*.3.153.*
Bardzo polecam ATV statystom-amatorom, którzy chcą spróbować swoich sił na planie i zobaczyć, jak wygląda świat po drugiej stronie kamery. To największa baza twarzy w Polsce, z której korzystają chyba wszyscy producenci. Naprawdę każdy może wyhaczyć coś dla siebie.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



zadowolona
link | zgłoś
2017-05-31
*.3.153.*
syn się cieszy, że sie zgłosiliśmy. Miał sesje, chodzi na castingi, nawet konkurs wygrał i dostał selfie-sticka, więc chodzi zadowolony :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



daniela
link | zgłoś
2017-05-30
*.182.81.*
Jestem w bazie od dłuższego czasu i na brak zleceń nie narzekam. Grałam w Alexie i kilku mniejszych produkcjach, mam z tą agencją same dobre wspomnienia. Jeśli ktoś chce przeżyć świetną przygodę, to mogę mu polecić zapisanie się w bazie ATV


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra
link | zgłoś
2016-06-20
*.244.77.*
Bardzo polecam Galerię Twarzy


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sylwia
link | zgłoś
2016-03-31
*.183.239.*
Jak najbardziej polecam współpracę z tą firmą,są rewelacyjni, poza tym na bieżąco przesyłają informację o nowych castingach, polecam
super kontakt
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Patrycja N
link | zgłoś
2015-07-30
*.254.65.*
Dzięki śledzeniu atv na fb można mieć informacje o ciekawych castinacg


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



isia
link | zgłoś
2015-07-03
*.254.65.*
Super sympatyczne dziewczyny z obsługi, dużo castingów. Szczególnie w łodzi ciągle coś się dzieje. Teraz są castingi do serialu o Bodo. Ja się załapałam :)
atmosfera
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



piegusek
link | zgłoś
2015-06-02
*.162.216.*
Fajna atmosfera, dziewczyny które pracują w atv to naprawde złote osoby :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



gaja
link | zgłoś
2015-05-14
*.254.65.*
codziennie na facebooku https://www.facebook.com/wdrodzedogwiazd?fref=ts jest kilka nowych ofert, bardzo polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ola
link | zgłoś
2015-05-13
*.254.65.*
szanse wystąpienia w reklamie oceniam na 50 % :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



radeks
link | zgłoś
2015-05-13
*.162.216.*
rewelacyjna firma
szansa udziału w filmie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Renata78
link | zgłoś
2015-02-27
*.238.56.*
Moje dziecko brało udział w nagraniu programu kulturalnego dla dzieci i było zachwycone. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się z mężem umieścić wizerunek Antka w bazie ATV, bo dzięki temu syn przeżył super przygodę, a nagranie programu na dvd będzie pamiątką na lata.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Panda84
link | zgłoś
2015-02-03
*.5.149.*
Rewelacja :D dużo ciekawych zleceń, prawie codziennie castingi i sympatyczni ludzie :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika
link | zgłoś
2014-12-19
*.116.36.*
Moim zdaniem warto się zapisać do galerii twarzy bo można spróbować swoich sił przed kamerą i otrzymać za to wynagrodzenie


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



misiasta
link | zgłoś
2014-12-16
*.238.56.*
Bardzo polecam. Warto śledzić ich facebooka i być na bieżąco z castingami - wtedy naprawdę jest szansa złapania ciekawego zlecenia i wystąpienia np. w reklamie albo nawet serialu czy filmie. Sama znam dużo osób, które zagrały dzięki ATV w Mieście 44.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Margaretka
link | zgłoś
2014-11-06
*.182.254.*
Jeśli ma się do tego zdroworozsądkowe podejście i nie myli się tej firmy z profesjonalną agencją modelek, to można się pozytywnie zaskoczyć, bo czasami po długim oczekiwaniu na swoją szansę można załapać się do ciekawej produkcji


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2014-11-05
*.116.36.*
Fajnie, że istnieje ATV, bo na ich castingu poznałem moją śliczną dziewczynę :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika
link | zgłoś
2014-11-05
*.238.56.*
Sprawdzona firma organizująca castingi i wspierająca amatorów chcących wystąpić jako statyści w produkcjach filmowych. Umożliwia dodatkowy zarobek, niewielki abonament (60zł za rok) i sympatyczna obsługa. Polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt