Atos Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Karolina
link | zgłoś
2015-01-05
*.19.36.*
Zamówiłam pasze, wysłodki i otręby w tym sklepie. Zapłaciłam przelewem. Dopiero po miesiącu przeszła część dostawy - tylko otręby. Pozostała część (pomimo moich upomnień) nigdy nie dostała dostarczona. Podobno po 20.09 firmę przejął inny właściciel. Moje ostatnie maile do tej firmy były jeszcze w li [rozwiń/zwiń]
żadnych
brak dostawy towaruPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt