Arpol Opinie




4.7 - poziom obsługi



4.7 - jakość usług / cena



4.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Jurek19
link | zgłoś
2014-06-30
*.42.204.*
Spoko zakład, wymiana łożyski szybka i tania.Czesci na miejscu, bez kolejek na telefoniczne umówinie, odbiór również na te;lefon, polecam
szybko, niskie ceny
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jakimowicz Stanisław
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Jakość usług na solidnym poziomie, moge polecic z pełną odpowiedzialnością. Każdy kto się u nich zjawi ma zagwarantowane, ze zostanie obsłużony na profesjonalnym poziomie. Co prawda trochę drogo żądają, ale wiadomo, że jak coś zrobią to raz a dobrze.
profesjonalnie ale...
dość drogoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kondracki Stefan
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Zmieniałem u nich tylko opony ale zarówno wyważenie jak i sama wymiana idealna. Czekałem 15 minut, ale później wszystko obyło się bez najmniejszych problemów. Panowie sprawnie zdjeli opony i w dodatku zaproponowali mi ustawienie zbieznosci, bo rzeczywiscie po prawej stronie od zewnatrz jedna opona b [rozwiń/zwiń]
fachowa obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt