Alpinus Opinie




4.5 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Julek19
link | zgłoś
2014-05-26
*.42.217.*
Alpinus to firma z tradycjami, jak byłem mały to zawsze marzyłem o czerwonej wiatrówce od nich, ale niestety mama nie mogła mi jej kupić bo kosztowała kilka ładnych stówek. Dziś w końcy się zdecydowałem i kupoiłem sobie nieprzemakalna, super termiczną kurtkę, która nadaje się na każdą pogodę.
dobra jakość produktów, świetne ubrania na każdą pogodę
strasznie drogoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mariusz
link | zgłoś
2014-04-16
*.137.180.*
Bardzo często zimą wybieram się na wycieczki w góry i moją ulubioną i najcieplejszą firmą odzieżową jest zdecydowanie alpinus. Ciało oddycha a nie poci się jak oszalałe. Trzyma ciepło ale nie przegrzewa. Nawet skarpetki polecam bo różnią się od innych termoskarpetek.
jak wyżej
cena dość wysokaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt