Almatur - Biuro Podróży i Turystyki Opinie




3.5 - poziom obsługi



3.5 - jakość usług / cena



3.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Julia
link | zgłoś
2024-07-29
*:8437:92e:*
Obóz do Włoch w terminie 15-24.07.2024. Pierwsze co rzucało się w oczy po wejściu do autokaru to inny przedział wiekowy. Znajdowały się tam dzieci w przedziale 9-17 mimo że zapisałam się na przedział w kategorii 14-18. Autokar został wyposarzony w toaletę zgodnie z opisem, jednak kadra zabroniła nam [rozwiń/zwiń]
brak
wielePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ola
link | zgłoś
2014-04-11
*.191.30.*
Oj fajnie się z almatur spędza wakacje!:)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jadwiga45
link | zgłoś
2014-04-10
*.244.27.*
Ja nic nie musiałam dopłacać i jestem zadowolona z wczasów, które u nich zakupiłam. wszystko było jak nalezy i podróż i pobyt w hotelu był super, nie mam zasdtrzeżen i bede polecać ich usługi wszystkim znajomym
niskie ceny, wszystko ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Hanna Osowiecka
link | zgłoś
2014-04-10
*.204.19.*
Nie zgadzam się w ogóle z tym co mówicie. Biuro leci sobie w kulki a wszystko to co obiecują to są bajki. Byłam z mężem na Krecie i musiałam dopłacić prawie 1000zł za wszystko co miało byc niby w cenie. Moim zdaniem porażk

drogo, kaza placic za to co miało byc w ceniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



HULIO178
link | zgłoś
2014-04-08
*.82.45.*
SĄ NAJLEPSI. Byłem w Egipcie i było ekstra. Słonce morze, piramidki i nurkowanie to tylko z niektórych atrakcji, wycieczka miodzio, chetnie jeszcze raz bym do nich pojechał. Polecam!!!!
NISKIE CENY, WSZYSTKO JAK NALEŻY
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Pani z Elbląga
link | zgłoś
2014-04-07
*.21.240.*
Cieszę się, że wybrałam Almatur. Dzięki temu nasze wyakacje były jednymi z najlepszych w życiu, Tak dobrej organizacji jeszcze nie widziałam. Hotel i całe zwiedzanie Aten było w cenie, podobnie jak posiłki i opłaty za wejścia do muzeuw. POLECAM i skorzystam jeszcze nie raz!
niskie ceny, duża i ciekawa ofera, profesjonalna obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt