Alfa Star Opinie




3.5 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



3.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Alicja
link | zgłoś
2014-12-30
*.88.3.*
W kwietniu 2014 złożyłam reklamację w Alfa Star. Do tej pory nie uznana. Nie odbierają telefonów,wyjaśnienia do Inspekcji Handlowej są beznadziejne.Sprawę kieruję do Sądu!!!

krętactwo, nieodbieranie telefonówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Olaf
link | zgłoś
2014-04-11
*.43.202.*
Polecam Egipt z Alfą:)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marcin
link | zgłoś
2014-04-11
*.183.125.*
Z Alfą jeździemy co roku do Chorwacji, za każdym razem inna wyspa, za każdym razem jest super i za każdym razem jest tanio. Polecam:)
tanio, bogata oferta
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mrSmith
link | zgłoś
2014-04-06
*.239.211.*
Alfa Star przedstawiło nakm najlepszą ofertę cenową z kilku biur, które odwiedziliśmy. Pojechaliśmy do Egiptu i nie żadłujemy, bo wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Nie mam nic więcej do dodania;)
niskie ceny, bogata oferta, duży wybór wycieczek
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt