Aldi Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Zbigniew
link | zgłoś
2023-03-01
*.172.236.*
Reklamowałem 27.12.2022r. odkurzacz akumulatorowy na gwarancji.Spełniłem warunki.Do dnia dzisiejszego tj.1.03.2023 brak zwrotu i zero reakcji/14 dni ustawowo/.Opinię wyróbcie sobie sami. Aldi Działdowo Gratuluję firmie dobrego samopoczucia!!!

DnoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek112
link | zgłoś
2016-08-17
*.156.117.*
Uwielbiam robić zakupy w Aldi. Mimo, że ceny są tam wyższe, aniżeli np. w Biedronce czy w Lidlu, zawsze, ale to zawsze znajdę coś, czego nie ma gdzie indziej. Do tego dochodzą całkiem fajne, atrakcyjne promocje i oczywiście dowóz produktów do domu. Czasami nawet, w Aldi można znaleźć żywność z różny [rozwiń/zwiń]
atrakcyjne promocje, estetyczne wystawy, duży wybór produktów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt