AKSIREN Sp. z o.o. Opinie




3.7 - poziom obsługi



3.7 - jakość usług / cena



3.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Beata
link | zgłoś
2022-07-18
*.105.208.*
To mój pierwszy zakup w sklepie, który niestety musze uznać za oszustwo. Gdyż od zakupu i opłacenia towaru minęło miesiąc, bez otrzymania zamówienia. A do tego bez żadnego kontaktu zwrotnego mailowego, telefonicznego. Radziłabym unikać tej fimry.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janusz
link | zgłoś
2014-10-14
*.42.211.*
Kupiłem u nich kilka wartościowych monet za okazyjną cenę. Warto dodać, że uczciwą cenę, bo niektóre sklepy przesadzają i chcą tylko naciągnąć klientów. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep numizmatyczny Aksiren i zaprosić do niego wszystkich kolekcjonerów


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



reneeta
link | zgłoś
2014-10-12
*.22.255.*
Towar bardzo dobrej jakości. Szybka i dobrze zapakowana wysyłka. Super kontakt. Polecam
szybka i uprzejma obsługa, super towar
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt