Akroma Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Sheridan17
link | zgłoś
2015-04-14
*.172.247.*
Miałem okazje skorzystać z usług firmy Akroma, jestem zadowolony, krótki czas realizacji, korzystna cena i solidna robota!
polecam!!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jurek Bogdan29
link | zgłoś
2014-07-03
*.42.205.*
Nie polecam tej firmy, bo poziom jaki prezentują ich mechanicy to żenada. Mam nadzieję, że stracą wszystkich klientów i zbankrutują. Zalali mi nie ten olej co trzeba i nie chca sie do tego przyznac, czuje po pracy auta ze cos jest nie tak ale wez im teraz udowodnij.... zal....

DROGO< MECHANICY NIE ZNAJĄ SIĘ NA NAPRAWIE!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamil Duda
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
A mi się podoba to, że jak raz się robiło u nich badania, to bezpłatnie za rok powiadamiają cię o kolejnym badaniu. Bardzo przydatna opcja dla zapominalskich. Polecam!!
mają ciekawe usługi jak nigdzie indziej
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Moniuszko K
link | zgłoś
2014-06-02
*.42.220.*
Nigdy nie mam czasu na wykonywanie przeglądów, ani robienie badań pojazdu, dlatego korzystam z usług Akromy. Zdecydowałem się na ich usługi, ponieważ sami odbierają samochód z mojego domu, a powykonaniu wszelkich czynności, czy to naprawie, czy wykonwniu badań odstrawiają mi go pod sam dom. Jestem z [rozwiń/zwiń]
niska cena, sami odpbierają i odprowadzają pojazd
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt