Aisko Opinie




4.5 - poziom obsługi



4.5 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Jaro
link | zgłoś
2023-12-07
*.48.11.*
Bardzo dobre produkty jak i obsługa. Kilka razy u nich już kupowałem i zawsze zamówienie jest realizowane następnego dnia.
Szybka obsługa markowe produkty wysokiej jakości 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karol
link | zgłoś
2023-11-01
*.48.11.*
Zarówno produkty jak i obsługa na wysokim poziomie.
Jakość i fachowość 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robik
link | zgłoś
2023-10-21
*.48.11.*
Sprawna i szybka obsługa serwisowa. Dobry kontakt i podejście że strony pracowników.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2023-09-22
*.48.11.*
Szybko i sprawnie przeprowadzona kalibracja alkomatu. Polecam
Profesjonalna obsługa 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Roman
link | zgłoś
2023-08-11
*.48.11.*
Darmowa kalibracja zrobiona od ręki pomimo że nie miałem wszystkich potrzebnych dokumentów. Polecam zarówno produkty jam i obsługę.
Szybka i fachwa obsługa 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Architekt
link | zgłoś
2014-08-27
*.42.204.*
Profesjonalna działalność. Proste i jasne zasady wyboru towaru oraz dokonywania transakcji, realizacja zgodna z opisanymi zasadami, miła obsługa w punkcie odbioru. Polecam!
szybko i sprawnie, nie można nic zarzucić
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stefan Bajdus
link | zgłoś
2014-07-21
*.42.219.*
Nie mam żadnych zastrzeżeń. ogólnie sklep bardzo dobry. Angażują się w sprawy klienta i mają wszystko dopięte na ostatni guzik. Zakupiłem jedno urządzenie pomiarowe dla mojej firmy i udało mi się już złapać 2 osoby na kacu. Normalnie rewelacja, nie bedzie u mnie pijusów w pracy.
alkomat bardzo mi pomógł w pracy wiec jestem zadowolony
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Hakob
link | zgłoś
2014-06-01
*.36.17.*
Bardzo zawiedliśmy się na firmie AISKO
Mimo wielu e-maili i rozmów nie mogliśmy dojść do porozumienia.
Wygląda na to, że firma czerpie przede wszystkim dochody z kalibracji , a nie ze sprzedaży urządzeń – na takie postępowanie brak słów.
Mam dosyć dzwonienia, rozmawiania, i pisania e-maili.
Wiad [rozwiń/zwiń]
0
1000000Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt