AGART Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Marjano
link | zgłoś
2015-06-24
*.11.187.*
Jeśli już masz nieszczęście być klientem tej firmy, dobrze radzę podczas odbioru osobistego bardzo dokładnie oglądać otrzymany sprzęt. Ja niestety dopiero w domu zorientowałem się, że wtyczka od zasilacza jest niechlujnie posklejana jakimś dziwnym klejem; na dodatek we wtyczce brakowało jednej z bla [rozwiń/zwiń]
brak
sprzedają buble, a później wypinają się na klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maciek
link | zgłoś
2015-04-23
*.172.247.*
Kupiłem u nich kartę graficzną, cenowo bardzo przyzwoicie, duży wybór, zawsze chętnie doradzą, szybka wysyka, nie mam zastrzeżeń
dobry sklep
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt