Aero7 Opinie




4.4 - poziom obsługi



4.6 - jakość usług / cena



4.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 21
[1][2]
Karolina
link | zgłoś
2026-04-09
*.26.242.*
Bardzo dobra realizacja od początku do końca. Fachowe doradztwo, sprawny montaż i pełen profesjonalizm. Widać doświadczenie i dbałość o detale. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś szuka rzetelnej firmy.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mike
link | zgłoś
2026-02-22
*.112.84.*
Polecam Firmę Aero7, świetni fachowcy. Szybki i czysty montaż. Dodatkowo świetnie poprowadzony proces sprzedaży. 10/10
Świetni Fachowcy 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



piotr
link | zgłoś
2026-02-12
*.205.205.*
bardzo dziwne, że ta firma ma tak wysoką ocenę a co jeszcze dziwniejsze to wiele tych osób wychwalających tę firmę ma taki sam adres ip ;)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2026-02-12
*:67d:df26:*
Zleciłem Aero7 montaż klimatyzacji w biurze i jestem bardzo zadowolony. Największy plus za to, że ekipa dostosowała się do naszych godzin pracy, dzięki czemu montaż nie zakłócił nam dnia. Wszystko zrobione estetycznie, czysto i zgodnie z pierwotną wyceną. Dokumentacja i faktura przygotowane bezprobl [rozwiń/zwiń]
Elastyczność pracy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janusz
link | zgłoś
2026-02-12
*:67d:df26:*
Ekipa z Aero7 zjawiła się w Krakowie punktualnie i od razu wzięła się do pracy. Żadnego marnowania czasu czy zbędnego gadania - zrobili swoje, posprzątali po sobie i sprawdzili, czy wszystko szczelne. Cena taka, jak w umowie, bez żadnego kombinowania przy rozliczeniu. Sprzęt działa jak należy, w mie [rozwiń/zwiń]
Dobra cena, Szybkie działanie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joanna
link | zgłoś
2026-02-11
*:103b:4eb9:*
Długo odkładałam decyzję o klimatyzacji, bo bałam się kucia ścian i wielkiego bałaganu w całym mieszkaniu. Zupełnie niepotrzebnie! Ekipa z Aero7 uwinęła się bardzo szybko i co ważne - posprzątała po sobie. Bardzo mi zależało na estetyce i tutaj też duży plus - instalacja jest niemal niewidoczna, a s [rozwiń/zwiń]
Szybkość działania, Wsparcie merytoryczne, Indywidualne podejście, Porządek
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rafał
link | zgłoś
2026-02-11
*.21.84.*
Daję 5/5 bez zastanowienia ???? Chłopaki z Aero7 ogarnęli temat klimatyzacji mega sprawnie. Szybki kontakt, konkretna rozmowa, doradzili co wybrać bez wciskania najdroższej opcji. Termin dotrzymany, montaż poszedł gładko i co najważniejsze – wszystko zrobione czysto i estetycznie. Po montażu wszystk [rozwiń/zwiń]
kontakt, niska cena, terminy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



WROC
link | zgłoś
2026-02-08
*.21.84.*
Monataż klimatyzacji we Wrocławiu to tylko z Aero7! Od samego początku czułem się zaopiekowany. Montaż szybki i czysty, a montażyści widać, że znają się na robocie.
czystość, terminy, szybkość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



boss
link | zgłoś
2026-02-04
*.21.84.*
Polecam Aero7 z Krakowa. Kontakt bezproblemowy, wszystko jasno wytłumaczone i bez naciągania. Montaż wykonany sprawnie, czysto i na czas. Ekipa punktualna, konkretna i widać, że zna się na robocie. Klimatyzacja działa idealnie od pierwszego dnia. Solidna firma, godna zaufania.
czystość, fachowość, terminowość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zadowolony
link | zgłoś
2026-01-30
*.21.84.*
Z czystym sumieniem polecam firmę Aero7 za montaż klimatyzacji w Warszawie. Realizacja przebiegła terminowo i zgodnie z ustaleniami, bez żadnych opóźnień. Ekipa montażowa pracowała bardzo czysto i dokładnie, zabezpieczając miejsce pracy i zostawiając po sobie porządek. Na duży plus zasługuje także ś [rozwiń/zwiń]
Terminowość, wybór modeli, cena, obsługa klienta
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dariusz
link | zgłoś
2026-01-21
*.21.84.*
Polecam firmę Aero7 do montażu klimatyzacji. Plusy to terminowość, czysty montaż, dobry kontakt oraz serwis po montażu. Wszystko przebiegło w najlepszym porządku. Panie na infolinii oraz instalatorzy bardzo mili i kulturalni.
terminowość, czysty montaż, dobry kontakt,serwis po montażu
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2026-01-19
*.7.236.*
Aero7 – pełen profesjonalizm. Szybka wycena, terminowy montaż i bardzo estetyczne wykonanie. Klimatyzacja działa bez zarzutu, a ekipa zostawiła po sobie porządek. Zdecydowanie polecam!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kris
link | zgłoś
2026-01-19
*.21.84.*
Wszystko przebiegło sprawnie. Wybór klimatyzatora, montaż klimatyzacji bez zarzutów. Monterzy zadziałali szybko i pozostawili po sobie porządek. Obsługa klienta miła i bardzo pomocna. Co ważne, darmowy audyt jest u nich w cenie. Nie ma żadnych minusów.
Terminowość, fachowość, wybór modeli, cena, obsługa klienta
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Czesław
link | zgłoś
2024-04-06
*.65.136.*
Bardzo dobrze oceniam współpracę z Aero7, bezproblemowy kontakt z biurem obsługi, montaż na czas i fachowo wykonany, pomocne doradztwo w trakcie montażu. Polecam
Szybko, sprawnie, fachowo
Nie mamPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dorota
link | zgłoś
2024-03-21
*.65.83.*
Ocena pozytywna. W ciagu 2 dni zwrócono mi zaliczkę gdy odstąpilam od umowy. Kontakt z firmą był bardzo dobry zarówno w fazie oferty jak i po wpłacie zaliczki.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bogdan S.
link | zgłoś
2023-07-23
*.117.138.*
Bardzo dobry kontakt z Biurem Obsł.Klienta AERO7
Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie i czysto .
Ekipę montującą klimatyzację w moim mieszkaniu mogę ocenić na 6+ , mili, kulturalni fachowcy "super ekipa".
szybkość, fachowość, świetny kontakt, przystępne ceny, klarowna strona internetowa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mivhał
link | zgłoś
2023-02-28
*.173.233.*
Dzień dobry,
Firma to totalna porażka, prosić trzeba się o montaż po wpłaceniu pieniędzy, nie chcą oddać, montaż zamiast 6 godz. Trwał 2 dni, niedokładnie, pobudzone ściany - lepiej poszukać innych. Poza tym nie maja oddziału firmy tylko jest napisane ze prawie w każdy mieście mają oddział - jak k [rozwiń/zwiń]
Brak
DuzoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin Klosowski
link | zgłoś
2022-11-18
*.13.85.*
Po sprawnej instalacji pojawili sie problemy ze sprzetem.
Od 2 miesiecy zglaszam reklamacje i mam bardzo slaby kontakt z firma.
Tak wiec jesli nie jestes specjalista z zakresu klimatyzacji lepiej kup na Aliexpress niz w Aero7 gdyz po zakupie bedziesz mial taki sam kontakt o obsluge w razie klopo [rozwiń/zwiń]
Sprawna instalacja 0 ale to chyba zaleta ekipy, ktora juz nie wspolpracuje z AERO7.
Oblsugagwarancyjna nie istnieje. Zero kontaktu z firma.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr Koszuliński
link | zgłoś
2017-04-05
*.144.114.*
Byłem bardzo miło zaskoczony obsługą klienta w Aero7. Szukałem oczyszczacza powietrza w momencie największego na nie boomu i Aero7 było ostatnią firmą która miała interesujący mnie model na stanie. Nie mogłem jednak znaleźć zbyt wielu opinii o tej firmie, a biorąc pod uwagę boom na oczyszczacze obaw [rozwiń/zwiń]
Bardzo dobra obsługa klienta, szybka wysyłka, dobra cena
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marek.cz
link | zgłoś
2014-11-12
*.156.103.*
Świetny kontakt ze sprzedawcą oraz obszerne opisy produktów skusiły mnie do zakupu towaru przez sklep AERO7. Bardzo szybka wysyłka oraz wysoka jakość produktu zapewniła mnie o wiarygodności tego sklepu.
Bardzo dobra obsługa klienta, czytelna strona, szybka wysyłka, wysoka jakość produktów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt