Ab-Zoo Opinie




1.4 - poziom obsługi



1.5 - jakość usług / cena



1.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 10
Anna
link | zgłoś
2017-01-11
*.8.127.*
Jakiś czas temu mój mąż zamawiał u nich karmę, pomimo opłacenie zamówienia od razu dostał maila że gdy czekali na jego przelew to karma zniknęła z magazynu. Na zwrot pieniędzy czekał ponad 2 tygodnie! Przed świętami ja zamówiłam zabawkę dla psa nie wiedząc że to ten sam sklep. Proces taki sam - zapł [rozwiń/zwiń]

TragediaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michal
link | zgłoś
2016-12-20
*.152.66.*
NIE POLECAM.
Zdecydowanie najgorszy sklep z jakim kiedykolwiek mialem do czynienia.
Oczekiwanie na towar grubo powyżej tygodnia.
Wysłali ubranie dla psa niezgodne z opisem przedmiotu (kurtka miala byc szaro pomarańczową, a otrzymałem czarna). Sklep nie poczuwa sie do odpowiedzialności i zw [rozwiń/zwiń]
Zadnych
Caly sklep, chamstwo, beznadziejny kontakt, oszusci!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2016-12-08
*.148.0.*
NIE POLECAM!!!!!
BRAK kontaktu, brak informacji zwrotnej, nierzetelny sprzedawca.
Zakupiłem towar i po kilku dniach dostałem informację o braku części. Po przesłaniu części towar z BARDZO krótkim terminem ważności - 2 tygodnie. Po odesłaniu brak kontaktu i pieniędzy.
NIE POLECAM


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mrc
link | zgłoś
2016-10-31
*.65.130.*
!!!! UWAGA !!! Zamówiłem towar, wpłaciłem pieniądze tego samego dnia. Po tygodniu okazało się, że zamówionych produktów nie ma. Po rezygnacji z zamówienia nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. !!!! OSZUSTWO !!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ula
link | zgłoś
2016-10-04
*.78.213.*
Nigdy wiecej w zuciu! Czekam na paczke od wrzesnia! Nikt nie odpowiada, oszuści!
Niema!
Okropny Sklep!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



małgosia
link | zgłoś
2016-09-14
*.214.142.*
Masakra, chyba zgłosze sprawę na policję, zamówienie złożone 06/09 i zapłacone prawie 180zł do tej pory nie ma re3alizacji, łaskawie ktoś mi odpisał, z ewysyłka prawdopodobni enastapi w pn 12, no nie nastąpiła, dodzwonić się nie można na maile nie odpisują.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stefa
link | zgłoś
2016-07-07
*.20.117.*
Ja również zastanawiam sie nad zgłoszeniem na policję.Zamówienie zaplacone 1.06.2016na ponad 100zł. a przesyłki nie było.Na maile nie odpisują, telefony nie odbierają.Omijać!!!Nie polecam!!!Zamówiłam u konkurencji na drugi dzień otrzymałam pokarm + dostawa gratis!!!
brak!!!!
nie odbierają telefonów - brak możliwości kontaktu, nie odpisują na mailePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna
link | zgłoś
2016-05-20
*.20.59.*
Zastanawiam się nad zgłoszeniem na policję. Zamówienie zapłacone na ponad 300 zł a przesyłki ani widu, ani słychu. Telefonów nie odbierają, na maile też nie odpisują. Omijać z daleka, bo nawet jeśli paczka w końcu dojdzie to czas realizacji, jakość obsługi i stracone nerwy tego nie warte. Najtańsi t [rozwiń/zwiń]
?
nie odbierają telefonów - brak możliwości kontaktu, nie odpisują na mailePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2016-05-20
*:::*
Nie polecam!!
Zamówienie złożone.
Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów!
Utopione pieniądze!
Szkoda czasu, nerwów i przede wszystkim kasy!
Brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek
link | zgłoś
2016-01-19
*.175.155.*
Bardzo sprawna transakcja Wszystko przebiegło szybko i dostarczono wszystkie produkty Dziękuje
dobra jakość karm
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt