A-PIC DESIGN Opinie




4.9 - poziom obsługi



4.8 - jakość usług / cena



4.8 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 68
Daniel
link | zgłoś
2017-07-04
*.253.173.*
Doskonałej jakości pompy ciepła. Sprzęt bezawaryjny, na zakup i montaż którego gminy udzielają dotacji. Rachunki za ogrzewanie bardzo niskie, wręcz nieodczuwalne. Polecam firmę www.a-pic.pl
bezawaryjność, doskonała jakość, dotacje, ładny wygląd
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Fabio
link | zgłoś
2017-06-06
*.205.86.*
Dobra jakość pomp, długa gwarancja i dostępny serwis (wszak polski producent). Pompa PW spisuje się znakomicie - jest cicha i wydajna. Za ogrzewanie płacę niewiele (II taryfa), podgrzanie wody użytkowej to przysłowiowe grosze w skali miesiąca/roku.
same zalety
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Artur
link | zgłoś
2017-04-03
*.253.190.*
Miło, profesjonalnie i niedrogo - tym charakteryzuje się firma A-Pic produkująca najlepsze pompy ciepła, które swoją funkcjonalnością i parametrami biją na łeb i szyję pompy zachodnich producentów. Cudze chwalicie, swego nie znacie ;)
ekonomiczna, niedroga, ładny design, fachowa pomoc, czysty montaż
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomasz
link | zgłoś
2017-03-07
*.254.125.*
Zdecydowanie polecam producenta pomp a-pic. Pompy świetnie wykonane, ciche, ładnie się prezentują no i sprawiają, że nie bankrutujemy w sezonie grzewczym, a w domu mamy ciepło :) Dziękuję i pozdrawiam
ekonomiczne, ciche, estetycznie wykonane, o wiele tańsze niż pompy zachodnich marek
terminy realizacji mogły by być krótsze :)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2017-02-04
*.253.177.*
Od kilku tygodni w radio i telewizji non stop huczą o smogu, a prawda taka, że nikt nic z tym nie robi. Gdyby ludzie przestali palić węglem i śmieciami, to problem smogu nie byłby tak wielki. Jestem astmatykiem i nie mam czym oddychać, kiedy wszystko kisi się w powietrzu. Kilka lat temu kupiłem pomp [rozwiń/zwiń]
widzę TYLKO zalety
nie ma wadPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jarek
link | zgłoś
2016-11-07
*.253.178.*
Niech każdy mówi co chce, ale polski sprzęt ma zdecydowaną przewagę nad sprzętem wyprodukowanym w innych krajach (80% sprzętów produkuje się tanim kosztem w Chinach). Pompa a-pic nie dość, że ładnie się prezentuje, to jest bardzo cicha i ekonomiczna w użytkowaniu. Odkąd pompa ogrzewa mój dom, płacę [rozwiń/zwiń]
ekonomiczna, cicha, ładna
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Małgorzata
link | zgłoś
2016-09-08
*.205.129.*
Kupiłam powietrzną pompę apic do zastosowań grzewczych C.O. i przygotowywania ciepłej wody użytkowej C.W.U. Jest to mój najlepszy zakup na przestrzeni ostatnich lat! Czasami warto mieć otwarty umysł na rozwiązania innowacyjne, bo okazują się być one rozwiązaniami prostymi i bardzo ekonomicznymi.
ekonomiczność, cicha praca, dotacje
nie znalazłam żadnejPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



A-PIC Design
link | zgłoś
2016-08-08
*.253.176.*
Polski producent pomp ciepła o znakomitej jakości! Zakupiona pompa działa bez zarzutu piąty rok z rzędu, a rachunki za ogrzewanie są o połowę niższe.
niskie zużycie prądu, cena, wysoka jakość
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt