7islands Opinie




3.9 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



3.6 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 7
Turysta13
link | zgłoś
2017-05-30
*.190.148.*
Uważajcie na biuro 7islands !!! Czytajcie dokładnie umowę !!! Oferują na swoich stronach atrakcyjne godziny wylotu, następnie podsuwają umowę ze skróconą imprezą o 1 dzień. Po złożeniu reklamacji telefonicznej tłumaczą się, że ich system nie odświeża się od tygodnia i nie poczuwają się do winy żeby [rozwiń/zwiń]
Brak
Fatalne podejście do klienta po złożeniu podpisu na umowiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MONIKA CZPLA
link | zgłoś
2014-07-18
*.42.215.*
7islands to firma uczciwa i rzetlna. Już na samym poczatki jak z mezem zobaczyliśmy ich stronę internetową to wiedzieliśmy, że zdecydujemy się na wyjazd właśnie u nich. Tak też było. Po rozmowie z doradcą zdecydowaliuśmy się na wyjazd do Włoch i było REWELACYJNIE
REWELACJA!!!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Musiek
link | zgłoś
2014-04-11
*.176.17.*
Bardzo, bardzo, bardzo, bardzooooo udane wakacje z 7islands :)))
klient jest najważniejszy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek
link | zgłoś
2014-04-11
*.196.163.*
Dobre ceny, miłą obsługa, dobrzy przewodnicy. Wkońcu udało nam się znaleźć solidne biuro podróży. Polecam każdemu takich wakacji!:)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jureckijurek
link | zgłoś
2014-04-09
*.241.79.*
Jeśli chcecie sprawić sobie tanią wycieczkę to radze wam udać się do biura 7wysp. Jak dla mnie i dla mojej zony rewelacja
niskie ceny, dbałość o klienta
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karina podlaskie
link | zgłoś
2014-04-08
*.23.202.*
Wspaniała wycieczka na jakiej byłam to własnie podróż z 7islands. Razem z męzem odwiedziliśmy Cypr. Pomimo tego, że już niewiele osób go odwiedza, my sie zdecydowaliśmy bo trafilismy na prawdziwą akację. Wszystko bylo w cenie, posiłki, hote, basen i inne atrakcje. Zdecydowanie WARTO!
ciekawa i zróżnicowana oferta, wycieczka na medal
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aldonka1967
link | zgłoś
2014-04-07
*.19.46.*
Nic ciekawego, już więcej nie skorzystam z usług biura. Nie dość ze mają kiepską ofetrę, to wyjazd do Czech to totalna pomyłka. Na miejscu nie miał kto się nami zając i panował jakiś taki ogólny haos, jakby biuro nie dokonało wszystkich rezerwacji. raczej nie polecamy, chyba ze tylko my tak trafiliś [rozwiń/zwiń]
tanio
słaba organizacja, nie wszytsko było tak jak w folderzePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt