5asec Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Kasia
link | zgłoś
2018-04-04
*.146.4.*
Pralnia Wrocław Korona. Tragedia. Oddałam do prania cztery garnitury i spodnie. Garnitury, wyprasowane w taki sposób ze wyglądają gorzej niż przed oddaniem, ze spodni zabrudzenia nie zeszły. Nie wiem jak ciezko jest wyprasować garnitur ale teraz muszę wszystkie cztery oddać do ponownego prasowania. [rozwiń/zwiń]
Nic
Jakość, cena, obsługa Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Witek
link | zgłoś
2016-11-02
*.156.117.*
Nie ma lepszej pralni aniżeli ta (Wrocław). Naprawdę usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalna, miła, pomocna obsługa - zawsze uśmiechnięta. Można i porozmawiać i poradzić się w pewnych kwestiach. Ubrania przychodzą w idealnym stanie, niczym nowe.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt