5-10-15 Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Anna
link | zgłoś
2016-09-05
*.156.117.*
Bardzo lubię ten sklep. Ostatnio wyposażyłam dwójkę dzieci od stóp do głów w nowe ubranka do szkoły i przyznam szczerze, że wydałam na to tylko 200 zł. Nie jest to żadnej majątek w obecnych czasach. Jakość całkiem całkiem, cena również. Obsługa zawsze miła. Ogólnie polecam wszystkim rodzicom.
niskie ceny, duży wybór dla dzieci w różnym wieku, wysoka jakość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magda
link | zgłoś
2014-09-08
*.42.203.*
Jestem młodą mamą i dopiero rozpoczynam swoje poszukiwania sklepów z ubrankami dla najmłodszych. Sklep 5-10-15 oferuje bardzo fajne produkty po bardzo atrakcyjnych cenach. Zrobiłam już pierwsze zakupy i jestem zadowolona z jakości obsługi. Ubranka bardzo szybko przyszły, jestem zadowolona z ich jako [rozwiń/zwiń]
niskie ceny, duży wybór wysokiej jakości ubranek
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewelina
link | zgłoś
2014-04-27
*.52.44.*
Uwielbiam ten sklep. Mozna kupić ubranka dla dzieci a nie dla starej maleńkiej. Kolorowe, w rozsądnej cenie, duzy wybór no same plusy. I obsługa przeszkolona w odpowiedni sposób żeby doradzić a nie tylko sprzedac.
-
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt