Biuro Turystyczne Pach. A., Niekiel E. Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Kaja 18
link | zgłoś
2015-01-09
*.30.123.*
Spędzialiśmy sylwestra z chłopakiem na wyjeżdzie z biura.Wypad okazał się bardzo udany, wszystko zorganizowane jak należy. Polecam, bo za taką cenę naprawdę warto
profesjonalna obsługa, organizacja no i ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jadwiga
link | zgłoś
2015-01-08
*.205.220.*
Pełny profesjonalizm, najlepsze z możliwych doradztwo, dostępność w każdej chwili. Panie z biura podróży nie kierują się tylko własnym zyskiem, ale bardzo dbają o to, aby klient mógł skorzystać z najlepszej oferty.
Profesjonalizm, wysoka kultura obsługi, życzliwość, troska o klienta
nie znamPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt