Volvo System Opinie




4.3 - poziom obsługi



4.2 - jakość usług / cena



4.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 23
[1][2]
kuba
link | zgłoś
2016-11-15
*:29f4:41ca:*
Panowie niepowazni.ogolnie banda cweli.nie przyznali sie ze czipowali moje volvo,ktore kupilem od znajomego i na 100% u nich robil,a pedryle sie nie przyznaja zeby nie ponosic konsekwencji za swoja fuszerke.ale i tak bedziecie dymani w ryj gejozy!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stanisław
link | zgłoś
2015-12-22
*.169.252.*
Brak fachowości w naprawie klimatronika v50. Nie dokonano naprawy a skasowali mnie 150 zł.Niegrzeczna obsługa, uchylano się od wystawienia faktury. Klienta traktują przedmiotowo.
Nie polecam a raczej należy omijać ten warsztat.
-
zła fachowość i obsługa. o fakturę trzeba się upominać.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tom
link | zgłoś
2014-11-08
*.61.129.*
Niekompetencja zjawiskowa wręcz. Diagnostyka ekstremalnie droga i rozmijające się z prawdą. Zaproponowano mi na podstawie oględzin 10 minutowych wymianę silnika i kilku podzespołów za kwotę 23 000pln lub wykup auta za 1 000pln (auto warte 20 000pln). Opinia kosztowała mnie 600pln. Inny zaprzyjaźnion [rozwiń/zwiń]
Po pierwszym kontakcie wiesz, że chcą Cię okraść
Niewiedza i cwaniactwo w wyjątkowo podłym wydaniuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt